Jako vedoucí firma na drogistickém trhu v ČR a v dalších zemích Evropy vděčíme za svůj úspěch především zásadě, že při každém našem jednání a rozhodování stojí ve středu pozornosti člověk. Naši spolupracovníci mají možnost prokázat svou iniciativu, angažovanost a flexibilitu.

Odborný pracovník/ce PR

Náplň práce:

  • redakční činnost, tvorba a editace textů
  • překlady textů a jejich editace z NJ do ČJ a naopak
  • příprava tiskových zpráv a interní PR komunikace
  • příprava inzerce
  • aktivní komunikace s médii a s dm Rakousko

Požadujeme:

  • min. ukončené ŠŠ vzdělání, optimálně jazykového směru
  • znalost NJ na úrovni státní jazykové zkoušky C1
  • velmi dobrá znalost českého jazyka a jeho správné použití v redakční činnosti
  • schopnost kreativní redakční práce s odborným textem v českém jazyce
  • spolehlivost, samostatnost a vlastní zodpovědnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí prosperující zahraniční společnosti
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • pečlivé zaškolení a další vzdělávání
  • zajímavé možnosti profesního růstu
  • 13. mzdu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, sleva na nákup v prodejnách dm, home office, občerstvení na pracovišti atd.
  • termín nástupu dle domluvy

Zaujalo Vás?

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím motivační dopis a životopis v českém a německém jazyce prostřednictvím níže uvedeného odpovědního tlačítka paní Janouškové, nejpozději do 20. 10. 2019.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jeronýmova 1485/19, 370 01  České Budějovice-České Budějovice 6, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (výborná)

Zadavatel

dm drogerie markt s.r.o.

Kontakt

Denisa Blažková
Jeronýmova 1485/19
370 01  České Budějovice-České Budějovice 6
Česká republika