Jako vedoucí firma na drogistickém trhu v ČR a v dalších zemích Evropy vděčíme za svůj úspěch především zásadě, že při každém našem jednání a rozhodování stojí ve středu pozornosti člověk. Naši spolupracovníci mají možnost prokázat svou iniciativu, angažovanost a flexibilitu.

Vedoucí skupiny oddělení komunikace

Náplň práce:

  • samostatné vedení malé skupiny spolupracovníků a koordinace činností v rámci skupiny
  • spolupráce s manažerem komunikace a ostatními vedoucími skupin komunikace
  • příprava a realizace „tasků“ – ucelených komunikačních kampaní
  • příprava a koordinace reklamních a CSR aktivit (CSR, active beauty magazín, dialogový marketing)
  • odpovědnost za svěřenou oblast úkolů
  • spolupráce a komunikace s dm Rakousko i ostatními zeměmi
  • účast a spolupráce na národních a mezinárodních pracovních kroužcích či projektech

Požadujeme:

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání
  • dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem
  • schopnost redakční práce s textem v českém jazyce
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zázemí prosperující zahraniční společnosti
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • pečlivé zaškolení a další vzdělávání
  • 13. mzdu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, home office, stravenky, slevu na nákup v prodejnách dm, občerstvení na pracovišti atd.
  • nástup dle domluvy

Zaujalo Vás?

Zašlete prosím motivační dopis a životopis v českém a německém jazyce prostřednictvím níže uvedeného odpovědního tlačítka panu Peroutkovi, nejpozději do 24. 10. 2019. Výběrové řízení proběhne 1. 11. 2019.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Jeronýmova 1485/19, 370 01  České Budějovice-České Budějovice 6, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

dm drogerie markt s.r.o.

Kontakt

Denisa Blažková
Jeronýmova 1485/19
370 01  České Budějovice-České Budějovice 6
Česká republika