Jako vedoucí firma na drogistickém trhu v ČR a v dalších zemích Evropy vděčíme za svůj úspěch především zásadě, že při každém našem jednání a rozhodování stojí ve středu pozornosti člověk. Naši spolupracovníci mají možnost prokázat svou iniciativu, angažovanost a flexibilitu.

Vedoucí dm prodejny - Frýdlant nad Ostravicí

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxe v obchodu a znalost drogistického sortimentu výhodou
  • zkušenost s vedením pracovního týmu
  • prodejní a komunikační dovednosti
  • organizační schopnosti
  • uživatelská znalost práce na PC a pokladních systémech

Náplň práce:

  • řízení chodu svěřené prodejny a zodpovědnost za její hospodářské výsledky
  • vedení menšího pracovního týmu
  • administrativní činnost související s provozem prodejny a personální agendou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • práci v čistém a moderním prostředí
  • nadprůměrnou mzdu v oboru
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • důkladné zaškolení a možnosti dalšího profesního a odborného rozvoje
  • 13. mzdu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, slevu na nákup v prodejnách dm, občerstvení na pracovišti atd.
  • nástup dle domluvy

Zaujalo Vás?

Pak prosím zašlete Váš motivační dopis a životopis prostřednictvím níže uvedeného odpovědního tlačítka paní Škobrtalové, oblastní manažerce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hlavní 1713, 739 11  Frýdlant nad Ostravicí-Frýdlant, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

dm drogerie markt s.r.o.

Kontakt

Denisa Blažková
Jeronýmova 1485/19
370 01  České Budějovice-České Budějovice 6
Česká republika